Z médií
Právo
2.3.2020
Jiznicechy.cz
28.2.2020
i-divadlo.cz
24.1.2020
Divadelní noviny
26. 11. 2019
Divadlo.cz
18. 7. 2019
MF dnes
17. 5. 2019
Ceskatelevize.cz
Zprávičky - 30. 3. 2019
Rozhlas.cz
29. 3. 2019
Deník
27. 3. 2019
Ceskatelevize.cz
12. 1. 2019
Deník
14. 12. 2018
Lidové noviny
14. 9. 2018
Scéna.cz
4. 6. 2018
Rozhlas.cz
31. 5. 2018
MF dnes
31. 5. 2018
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Interaktivní prohlídky divadla, 25. 2. 2020

Děkujeme za příjemně strávený čas. Prohlídka byla zajímavá a poučná nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Petr Špatný

Interaktivní prohlídky divadla, 10. 1. 2020

Děkujeme za úžasný zážitek. Interaktivní prohlídku rozhodně kolegům pedagogům doporučuji.

Jana Vlčková

Divadelní dílny, 13. 12. 2019

V listopadu jsme se třídou absolvovali divadelní dílnu Jihočeského divadla ZOMBIE APOKALYPSA aneb FAKENEWS ÚTOČÍ. Nejprve jsme se prostřednictvím jednoché hry naučili rychle vyjadřovat vlasní preference a následně jsme měli za úkol ve skupinách ukrýt jednu dezinformaci mezi ověřené zprávy z více zdrojů a napálit tak naše spolužáky, což se nám také podařilo. Díky tomu jsme zjistili, že někdy není opravdu jednoduché rozpoznat kdo nám lže a kdo ne, což přispělo k tomu, že nyní o původu informací více přemýšlíme. Celý program jsme si opravdu užívali.

Honza 2.B gymji.cz

Jan Soukup

Interaktivní prohlídky divadla, 12. 12. 2019

Děkujeme za krásnou interaktivní prohlídku Jihočeského divadla. Je to výborný nápad, naše děti to opravdu zaujalo a s chutí pronikaly to tajů divadelního světa. Ať už to byla hra, při které děti objevovaly historii a činnost divadla, nebo tajuplné zákulisí se všemi rekvizitami, kulisami a kostýmy. Velký dojem na nás zanechala možnost navštívit zkoušku činohry a obzvláště baletu. Děkujeme paní Kecové a panu Františkovi. ZŠ Jílovice.

Dagmar Lošková

Divadelní dílny, 8. 12. 2019

Dobrý den,
v úterý 3. 12. 2019 jsme opět po čase navštívili divadelní dílnu, tentokrát s názvem Kdo to tu chrápe aneb divadlo všemi smysly. Podobně jako minule, jsme se velice dobře bavili! Tento program vřele doporučuji navštívit! Pan
lektor Martin Dobíšek byl velice vtipný a zábavný. Bylo to krásné, vtipné a zááááááábavné! Děti strávily velice příjemné dopoledne. Také bychom chtěli poděkovat paní Vendule Kecové, která byla velice vstřícná a při vyřizování
objednávky velice ochotná. Rádi se k Vám opět vrátíme! Děláte to výýýýýýborně!!!
Děkujeme
Petra Zavadilová, ZŠ a MŠ Kaňka o. p.s. , Tábor

Petra Zavadilová

Letní divadelní dílny 2019, 17. 7. 2019

Chtěla bych poděkovat za příměstský tábor z minulého týdne. Pro syna to byl první tábor, ze kterého má pozitivní dojmy. Z tábora byl nadšený a opravdu si ho užil. A už ode mě chtěl, abych ho přihlásila na příští rok. Musím říct, že na to, kolik bylo dětem let, tak vystoupení bylo pěkné a vtipné. A co všechno děti stihly vyrobit... Tak, prosím, vyřiďte mé poděkování a budeme se těšit na příští rok. Přeji pěkný den Maršíková.

Maršíková

Divadelní dílny, 17. 4. 2019

Dobrý den, minulý týden jsme poprvé vyzkoušeli divadelní dílny Bruncvík, kterých se zúčastnili žáci našich prvních tříd. Program byl pro děti velmi zábavný, druhý den hrdě hlásily, jak mají doma vystavený svůj erb a všem nám v hlavě stále zní slova Vida, vida… :) Velké díky patří oběma lektorům Dance a Martinovi, kteří se dětem krásně věnovali i ateliéru A3D. Rádi se k vám vrátíme :)

E. Schatralová

31. 1. 2019

Ráda bych poděkovala Janě, Vendy a všem aktérům podílejícím se na přípravě a vedení ATELIÉRU JUNIOR. Je to skvělý počin! Syn se na každý čtvrtek velmi těší, a přestože ateliér trvá dvě a čtvrt hodiny, ani minutu se nenudí. Vždy nadšeně vykládá, co všechno zajímavého se ten den dělo. Děkujeme a přejeme mnoho zdaru a inspirace do budoucna.

Jana Pavienská

Divadelní dílny, 16. 1. 2019

 

Dnes u nás proběhly divadelní dílny Ateliéru 3D - Kronikáři. Velké poděkování patří oběma hercům (Petrovi a Lucii) za skvělou práci s dětskou skupinou a zprostředkování příjemného zážitku dětem i paní učitelkám. Děkujeme:)

Irena Dušáková ZŠ Hrdějovice

Divadelní dílny, 18. 12. 2018

Divadelní dílna "Když ji miluješ, tak si ji prodej" - super! Moc děkujeme lektorům a organizátorům za moc pěkně připravený program!! Úžasný zážitek poslechnout si operní pěvce tak zblízka a navíc se na chvíli stát součástí sboru opery a s umělci si kousíček z Prodané nevěsty zazpívat. Jeden by nevěřil, že ty naše "puberťáky" dokážete vtáhnout do děje Prodané nevěsty a budou spor Jeníka a Kecala zaujatě řešit i po představení :-) Krásné, hravé, poučné, vtipné. Díky!
 

K. Tůmová, ZŠ Pohůrecká

20. 11. 2018

Rád bych poděkoval všem, kteří se podíleli na realizaci projektu Tuhle scénu děláš sám, který jsme absolvovali 16.11.2018 s 21 žáky literárně-dramatického oboru. Projekt je skvěle vymyšlen a nabízí seminaristům prakticky vyzkoušet všechny procesy, které při vzniku divadelní inscenace musí proběhnout. Seminaristé samostatně, nicméně pod dohledem zkušené divadelnice Veroniky Poldauf Riedlbauchové , nastudovali dvě mikropředstavení, která byla natolik podnětná, že další prací by z nich vznikly dvě skvělé inscenace. Žáci z dílny odjížděli nadšeni, plni chuti do další práce a hlavně obohaceni o praktické zkušenosti komplexního přístupu k divadelní tvorbě. Děkuji, že jsem mohl našim, dramaťákům nabídnout kvalitní a smysluplnou dílnu, na kterou nikdo z nás jen tak nezapomene. ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec 

Vojtěch Maděryč

6. 11. 2018

Dne 31.10. 2018 jsme navštívili Vaše divadlo. Pod svá "křídla" nás vzala paní V. Kecová společně s panem F. Říhoutem, za což jim patří velikánské poděkování!!! Díky jejich poutavému výkladu a snaze nás provést místy, kam běžný divák nezavítá jsme odjížděli nadšeni, pobaveni a obohaceni zároveň. Interaktivní prohlídku, kterou nabízíte můžeme doporučit všem, kteří k divadlu mají kladný vztah, jako my a touží se podívat do divadla nejen "pouhým" okem diváka!!! Doufáme, že se i příště budeme moci podívat na místa, která jsou jinak nepřístupna... a setkáme se se stejně milými a ochotnými lidmi, jako to bylo právě při prohlídce Vašeho divadla. Moc děkuji jménem všech zúčastněných...
 

J. Prokopová

Umění učit , 9. 5. 2018

 

Ráda bych touto cestou poděkovala Míše Piskačové z Ateliéru 3D za uskutečnění semináře Umění učit. Skvěle propojené hodiny zaměřené na hlasovou výchovu vedené Tomášem Studeným s pohybovou průpravou v podání Veroniky Poldauf Riedelbauchové byly pro mě neskutečně inspirativní! V současnosti, kdy jsou na učitele kladeny čím dál větší nároky v administrativě, je úžasné poznat tak kreativní lidi, kteří jsou ve svém oboru profesionály se vším všudy. Všem děkuji za inspirativní činnosti, které budu s radostí předávat svým žákům. Těším se na další pokračování Umění učit!!

Laďka Polická, ZŠ Dukelská

Divadelní dílny, 12. 4. 2018

Chtěla bych jménem studentů Obchodní akademie, Husova 1, České Budějovice poděkovat Ateliéru 3D a sólistům baletu JD Zdeňku Mládkovi a Barboře Coufalové za připravený workshop Jak se dělá balet. Velmi se nám líbil kreativní přístup, příjemná tvůrčí atmosféra. Určitě někteří z nás zamíří na baletní představení, ukázka z Valmonta byla více než jen příjemnou pozvánkou.

Jitka Michalová

Interaktivní prohlídky divadla, 19. 3. 2018

 

V pátek 16.3. jsme s dětmi z příměstského tábora navštívili Jihočeské divadlo, kde se nás ujala paní Vendula Kecová a pan František Řihout. Děti si užily program i prohlídku s krásným průvodním slovem. Oběma bych chtěla poděkovat za veselé a kreativní dopledne, které se dětem velmi líbilo.

Miroslava Čermáková
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 127 + 9 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2021 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů