Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Koncert baletní školy , 2. 7. 2018

Představení bylo opět krásné a letos i velmi výpravné. Děkujme dětem i panu profesorovi za trpělivost s přípravou a s dětmi a za nádherný zážitek. 
 

Markéta Davidová

Koncert baletní školy , 18. 6. 2018

Moc děkujeme panu profesoru Škalikovovi za krásný zážitek z koncertu baletní školy a úžasné, citlivé a profesionální vedení dětí během celého roku.

Kopsovi

Koncert baletní školy , 11. 6. 2018

Letošní koncert baletní školy se opět povedl! Jako každý rok patří velký obdiv celé naší rodiny panu profesorovi Sergeji Škalikovovi, pod jehož taktovkou se stádo rozjívených dětí až neuvěřitelně přirozeně promění ve stočlenný baletní soubor, připravený vydat ze sebe to nejlepší. Ale není to jen tento highlight baletního roku, schopnost i těch nejmenších vystoupit do ostrého světla reflektorů a před velké publikum (když by leckdo z dospělých zůstal ochrnutý trémou trčet v zákulisí), není to jen příprava na vystoupení, díky které se děti učí zodpovědnosti a týmovému duchu, ale absolutně výjimečné je celkové pojetí pana profesora, "baletního filozofa", který je schopen všem vnímavým lidem kolem sebe fascinujícím způsobem zprostředkovat samou podstatu baletního pohybu, jeho propojení s hudbou, jeho sepětí s životem a mezilidskými vztahy. Letošní ročník se ale povedl i díky zapojení úžasného baletního souboru JD do programu, a to jak díky výkonům tanečníků, tak úžasné choreografii jedné z nejlepších členek baletního souboru Julie De Meulemeester. Velké poděkování patří také paní moderátorce, která s neuvěřitelnou grácií (bývalé žačky baletní školy :-)), svěžestí, humorem a inteligencí provázela večerem a přispěla tak k nevšednímu zážitku nedělního večera. Srdečně děkuji všem!

Markéta Ederová

Koncert baletní školy , 11. 6. 2018

Děkujeme panu Škalikovovi za krásný zážitek při závěrečném koncertu baletní školy. Opět jsme byli nadšení z výkonů dětí i dospělých, z nápadité choreografie, chválím svižné tempo večera a doplnění o vystoupení profesionálních tanečníků. Pan profesor má naše velké díky za jeho obětavou práci s našimi ratolestmi!

Staesova

Koncert baletní školy , 4. 6. 2018

Včerejší vystoupení baletní školy,byl úžasný zážitek a krásná podívaná. Velké dík patří panu profesorovi Sergeji Škalikovovi za jeho krásnou práci s dětmi a obrovskou trpělivost. Dcera dochází již pátým rokem do baletní školy a je stále stejně nadšená jako na začátku.Děkuji 

Monika Mrázková

Koncert baletní školy , 4. 6. 2018

Dobrý den, dovolte mi, stejně, jako minulý rok, touto cestou vyjádřit poděkování za celoroční práci Sergeje Škalikova. Včera večer opět dovedl naše malé baletky a tanečníky na prkna, která znamenají svět a představení bylo nádherné. Dětem trpělivě ukazuje krásu divadelního-tanečního světa, ale i velkou dřinu, která za tou krásou stojí. Velké ocení také patří Taťáně Kupcové, za její mimořádný výkon v roli moderátorky. Děkujeme.

Radka Šulistová

Koncert baletní školy , 4. 6. 2018

Děkujeme panu Škalikovovi a všem baletkám z baletní školy za včerejší mimořádný večer. Vystoupení baletní školy bylo nádherné. Velmi pěkné byly choreografie, k tomu dobře vybraná hudba a všichni učinkující se po celou dobu krásně usmívali. Každý rok se na toto vystoupení těšíme a nikdy jsme nebyli zklamaní. Klobouk dolů před Vámi pane profesore, že sám dokážete, tak rozdílně a přece v jednotném duchu, secvičit tolik kratičkých tanečních variací.

Kaskovi

Koncert baletní školy, 5. 6. 2017

Dobrý den, chci touto cestou, nejen jako divák, poděkovat za krásný zážitek při představení baletní školičky Jihočeského divadla. Jako rodič jedné malé baletky chci velice poděkovat Jihočeskému divadlu za možnost rozvíjet dětskou duši v oblasti baletu a vést tak děti k lásce k umění. Vím sama, neboť jsem profesí pedagog, jak náročná je to práce. Proto chci velice vyzdvihnout trpělivost a profesionalitu, jak pedagogickou, tak uměleckou, pana Mgr. Sergeje Škalikova. 

Radka Šulistová s rodinou

27. 6. 2016

Představení baletní školy již zde bylo vychváleno ostatními přispěvateli, proto se zmíním o jiné věci. Koupil jsem si vloni 2DVD s ukázkami z hodin prof. Škalikova a na základě jejich shlédnutí jsem se k němu přihlásil na lekce baletu pro dospělé. Ukázky i osobní zkušenost s prof. Škalikovem mi říká, že je to pedagog současně velmi fundovaný, znající výborně svůj obor a zároveň schopný své znalosti předat zcela srozumitelným způsobem i dětem nebo začátečníkům, a současně člověk velmi rozumný, odmítající extrémní metody a s přirozeným vkusem.

Jan Tichý

Koncert baletní školy, 2. 6. 2016

Koncert baletní školy byl opět úžasný zážitek! Naše díky za nádherný večer směřují především panu profesorovi Škalikovovi, kterého obdivuji za jeho obětavou práci, nepřeberné nápady, neutuchající nadšení a neskutečnou trpělivost. Děkujeme!

Simona Staesová s rodinou

Koncert baletní školy, 1. 6. 2016

Děkujeme za krásný zážitek v podobě koncertu baletní školy. Nápadité choreografie, kostýmy a krásné výkony.  Těšíme se na další rok.

M. Kopsová

Koncert baletní školy, 31. 5. 2016

Koncert baletní školy dne 29.5.2016 byl jedním slovem nádhera. Obdivuji invenci, nasazení a nadšení pana  Škalikova. A píli všech žáčků. Všem děkuji za úžasný zážitek.

Ivana Vajglová

Koncert baletní školy, 29. 6. 2015

Letošní koncert byl opět krásnou tečkou za celoroční prací pana profesora a "jeho" baletních dětí. Je úžasné co všechno dokáže zvládnou pan Škalikov za jeden školní rok, uvážíme-li kolik dětí ve své baletní škole má. Proto by jsme mu chtěli ještě jednou moc poděkovat a doufáme, že za rok se na závěrečném koncertu uvidíme zas.

Krbcovi

Koncert baletní školy, 2. 6. 2015

Vážený pane profesore,
chtěla bych Vám opět poděkovat za úžasný zážitek, který mi přináší každoroční vystoupení baletní školičky. Pod Vaším vedením děti předvádí obrovské pokroky, Vámi připravená choreografie a výběr hudby mne vždy rozveselí a potěší. Nedovedu si ani zdaleka představit, jaká námaha se za nastudováním celého programu skrývá. Přeji Vám hodně elánu a trpělivosti i do příští sezony, a již nyní se těším na vystoupení v roce 2016!

Lída Whiteside

Koncert baletní školy, 25. 6. 2014

Tímto prostřednictvím chci poděkovat panu profesorovi Škalikovovi za velmi zdařilé a zodpovědně připravené vystoupení baletní školy. Baletní školu pd jeho vedením navštěvují obě mé dcery a jsou v ní velmi spokojené. Nejenže se učí správnému držení těla a pravidelnému pohybu, ale také disciplíně. A ačkoli v posledních letech se počet dětí ve skupinách podstatně zvýšil, škola si přesto zachovala velmi vysokou úroveň. Pane profesore ještě jednou děkujeme

Kateřina Kasková
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 6 + 1083 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2021 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů