Kurzy pro děti 20/21

Divadelní ateliéry pro děti
Tweetněte nás!

Mladší děti od 7 do 9 let 

Bude to společná cesta za divadlem prostřednictvím hry, prožíváním a zkoumáním velkých i malých příběhů. Na vlastní kůži budeme poznávat, jaké to je být hrdinou, ale třeba i zloduchem. Budeme se učit divadelním dovednostem: divadelnímu pohybu, mluvení, vidění a cítění. Našimi nástroji budou tělo, hlas a prostor. Budeme za pomoci naší představivosti, fantazie proměňovat svět kolem nás. A hlavně se budeme učit být na téhle dobrodružné cestě partou, která spolupracuje, je vnímavá ke všem svým členům, kteří „na sebe slyší“ a drží při sobě.
středa 15:30 – 17:30 h / pro děti od 7 do 9 let / cena: 4 000 Kč / lektorka: Jana Wertigová

Starší děti od 10 do 12 let
Společná cesta za divadlem prostřednictvím příběhů, improvizací, dramatických her a vstupování do rolí. Budeme aktivně hledat vztah k literatuře, divadlu a umění v širším slova smyslu. Naším nástrojem bude tělo, hlas a prostor. Budeme se společně snažit o rozvoj kultury pohybu, techniky řeči a výrazu. Budeme zkoumat a snažit se pochopit charaktery a motivy jednajících osob, vnímat znaky a metafory jako prostředky k vyjádření - divadelnímu sdělení. Naši společnou práci budeme směřovat k vytvoření společného divadelního tvaru. A to všechno SPOLU. Kurz navazuje na předchozí dva roky.
čtvrtek 15:30 – 17:45 h / pro děti od 10 do 12 let / cena: 4 000 Kč / lektorka: Jana Wertigová

BcA. Vendula Kecová / informace a přihlášky na kurzy A3D
T 728027371 / E vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz

Čtvrtek
21. 1. 2021
15:30 Studio A3D rezervovat
Středa
27. 1. 2021
15:30 Studio A3D rezervovat
Čtvrtek
28. 1. 2021
15:30 Studio A3D rezervovat
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 24 + 14 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2021 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů