Cosi fan tutte

Wolfgang Amadeus Mozart

Hořce komická opera premiéra: 26. 3. 2021
Tweetněte nás!

Kdo ve vztahu klade pasti a zahrává si s důvěrou, ten seje vítr… Co se ale jednou zpřetrhá, to se znovu nespojí, i kdyby se sám Mozart snažil o happy end. Lechtivou operní komedii Così fan tutte (v překladu Takové jsou všechny) uvádíme s českým libretem Jaromíra Nohavici.

 

Účinkují

Fiordiligi / Líza, dáma, žijící v Neapoli
Dorabella / Dorka, její sestra
Guglielmo / Kuba, milenec Lízy
Ferrando / Ondra, milenec Dorky
Despina / Růžena, služebná
Don Alfonso / Doktor Sláma, starý filozof
Koncertní mistr (housle)
Koncertní mistr (violoncello)
 
Hudební nastudování Mario De Rose
Scéna a kostýmy David Janošek
Světelný design Daniel Tesař
Dramaturgie Tomáš Studený

 

Libreto / Lorenzo Da Ponte
České přebásnění / Jaromír NohavicaZ vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 3 + 921 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2021 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů