Program Listopad

Předplatitelská skupina

Pondělí
1.11.
19:00 Budova JD
Miro Gavran
komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
„maso na divadle“
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
Úterý
2.11.
19:00 Budova JD
Miro Gavran
komedie
 
19:30 Na Půdě
Dan Kranich, František Hnilička & kolektiv
scifi muzikál pro všechny fans
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
6+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat rezervovat
Středa
3.11.
19:00 Budova JD
Jiří Hájíček
jihočeský bestseller
činoherní řada C2
 
19:30 Na Půdě
Dan Kranich, František Hnilička & kolektiv
scifi muzikál pro všechny fans
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
6+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat rezervovat
Čtvrtek
4.11.
19:00 Budova JD
Jonas Jonasson
gangsterská komedie
 
19:30 Na Půdě
Dennis Kelly
monodrama
10:00 Malé divadlo
bratři Čapkovi / Jiří Jelínek
aneb Jak si Helena, Karel a Josef hráli
3+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat rezervovat
Pátek
5.11.
19:00 Budova JD
Jan Štifter
milostná romance z českobudějovických nevěstinců
19:00 DK Metropol
Arrigo Boito
Velkolepá opera s faustovskou tematikou
Premiérová řada B
+ lektorský úvod
PREMIÉRA
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
3+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat rezervovat
Sobota
6.11.
17:00 Budova JD
Jan Štifter
milostná romance z českobudějovických nevěstinců
Činoherní řada C5
17:00 DK Metropol
Arrigo Boito
Velkolepá opera s faustovskou tematikou
Operní řada O5
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
3+
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo rezervovat
Neděle
7.11.
 
 
 
15:00 Malé divadlo
Dětské studio Malého divadla
Klasická pohádka 6+
Hosté JD
 
 
  rezervovat
Pondělí
8.11.
 
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
taková normální rodinná oslava
 
 
 
  rezervovat
Úterý
9.11.
 
 
19:30 Na Půdě
Daniel Glattauer, Ulrike Zemme
Adaptace bestselleru o osudové lásce
10:00 Malé divadlo
Kasha Jandáčková, David Košťák
8+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovat rezervovat
Středa
10.11.
19:00 Budova JD
Jiří Hájíček
jihočeský bestseller
 
 
10:00 Malé divadlo
Kasha Jandáčková, David Košťák
8+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
Čtvrtek
11.11.
 
 
19:30 Na Půdě
Marius von Mayenburg
absurdní komedie
18:30 Malé divadlo
Kasha Jandáčková, David Košťák
8+
 
 
  rezervovat rezervovat
Pátek
12.11.
19:00 Budova JD
Wolfgang Amadeus Mozart
Hořce komická opera
Operní řada O1
2. premiéra
 
19:30 Na Půdě
Christine Mary Dunford, Lisa Genova
slavné hollywoodské drama na jevišti
 
 
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
13.11.
19:00 Budova JD
David Jan Žák, Lukáš Brutovský
Pošumavský western
Činoherní řada C2
19:00 DK Metropol
Petr Iljič Čajkovskij
Romantická opera
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová & kolektiv
neviditelnost existuje
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Neděle
14.11.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
15.11.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová & kolektiv
neviditelnost existuje
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovat
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová & kolektiv
neviditelnost existuje
rezervovatmoje abo
Úterý
16.11.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
bratři Čapkovi / Jiří Jelínek
aneb Jak si Helena, Karel a Josef hráli
3+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovat
Středa
17.11.
 
 
 
 
 
 
 
Čtvrtek
18.11.
 
 
19:30 Na Půdě
Duncan Macmillan
love story pro 21. století
 
 
 
  rezervovat
Pátek
19.11.
19:00 Budova JD
Inscenace složená ze dvou choreografií
Premiérová řada A
PREMIÉRA
 
19:30 Na Půdě
Nicole Moeller
psychologické drama
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
6+
ŠKOLNÍ
 
 
 
vyprodáno
rezervovat rezervovat
Sobota
20.11.
 
 
19:30 Na Půdě
Dan Kranich, František Hnilička & kolektiv
scifi muzikál pro všechny fans
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
6+
 
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
21.11.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
22.11.
 
 
 
 
 
19:00 JD jeviště
Vlastimil Vondruška
historická detektivka
  rezervovatmoje abo
Úterý
23.11.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál podle životního příběhu Evy Perónové
 
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
Středa
24.11.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
 
19:00 KD Vltava
Jiří Havelka
satirická komedie
 
  rezervovatobsazení rezervovat
Čtvrtek
25.11.
19:00 Budova JD
Jonas Jonasson
gangsterská komedie
 
 
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Pátek
26.11.
19:00 Budova JD
David Jan Žák, Lukáš Brutovský
Pošumavský western
19:00 DK Metropol
Tomáš Rychetský
surrealní taneční groteska
Premiérová řada B
PREMIÉRA
 
 
 
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
27.11.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
19:00 DK Metropol
Petr Iljič Čajkovskij
Romantická opera
Operní řada O1
 
17:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
Rodinné představení o jedné rodině
3+
PREMIÉRA
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
vyprodáno
Neděle
28.11.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
29.11.
19:00 Budova JD
Inscenace složená ze dvou choreografií
 
19:30 Na Půdě
Christine Mary Dunford, Lisa Genova
slavné hollywoodské drama na jevišti
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
Rodinné představení o jedné rodině
3+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat rezervovat
Úterý
30.11.
 
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál podle životního příběhu Evy Perónové
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
Rodinné představení o jedné rodině
3+
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovat
Program Listopad - Celý program

© 2002 - 2021 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů